Categories Menu

Kadra

Dyrektor przedszkola

Bernadetta Mańka

wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, zarządzanie oświatą, integracja sensoryczna, instruktor masażu Shantala, instruktor masażu Shantala Body Touch.

W związku z urlopem pani dyrektor Bernadetty Mańki w okresie  01.05.2021 – 31.01.2022 zastępstwo będzie pełnić pani Katarzyna Gaudyn

Nauczyciele:

Katarzyna Bolek – Gręźlikowska
zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, surdopedagogika, oligofrenopedagogika, terapia ręki, integracja sensoryczna, integracja sensoryczna- metodyka diagnozy i terapii dla terapeutów SI, instruktor masażu Shantala, instruktor masażu Shantala Body Touch.

Justyna Bigaj
zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika, pedagogika rewalidacyjna

Katarzyna Długosz
wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, tyflopedagogika.

Karolina Galus
edukacja wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, pedagogika przedszkolna.

Katarzyna Gaudyn
pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, zarządzanie oświatą.

Małgorzata Jagoda
wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika.

Beata Kazienko
pedagogika specjalna, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Anna Latko
wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, psychokorekcja zaburzeń zachowań dzieci i młodzieży.

Katarzyna Prystupa
zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, oligofrenopedagogika, praca socjalna, logopedia.

Romualda Skiba
pedagogika wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne, oligofrenopedagogika, obrona cywilna.

Renata Sowa
pedagogika przedszkolna, edukacja wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, surdopedagogika.

Monika Trybuś
Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Ewa Zając
edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne.

Psycholog:

Olga Kosidowska

Logopeda:

Katarzyna Prystupa

Małgorzata Dziuba

Fizjoterapeuta:

Jolanta Leżoń- Kwiatkowska

Religia:

Małgorzata Ochwat

Gimnastyka korekcyjna:

Jan Matysik

J.angielski:

Łukasz Barszcz

Intendent:

Dorota Bykowska

Sekretarz:

Małgorzata Bolek 

Pomoc nauczyciela:

Aldona Duda

Agnieszka Kwiecień

Edyta Norys

Beata Szalonek

Danuta Bartosik

Aleksandra Sapalska

Kuchnia:

Mariola Szatan

Barbara Sapalska

Angelika Woźniak

Władysława Galus

Konserwator:

Ludwik Księżarczyk