Wiosenny ogródeczek w grupie Motylków

Dziś w grupie Motylków mieliśmy niesamowitą zabawę – wspólne sadzenie roślinek! 🌱 Dzieci z ogromnym entuzjazmem przystąpiły do pracy, sadząc swoje własne roślinki w małych doniczkach. Dzieci z zainteresowaniem dowiedziały się, jak rośliny rosną i czego potrzebują, aby mogły się rozwijać. Zadały mnóstwo pytań i z radością oglądały swoje pierwsze “ogródeczki”.

Teraz wszyscy czekają, aż ich roślinki zaczną rosnąć! 🌿 W tym czasie Motylki 🦋 dbają o swoje rośliny i uczą się, jak ważna jest troska o naturę. 💚