Categories Menu

Opublikowany : mar 3, 2014

Ofiaruj 1% podatku na rzecz naszego przedszkola

W 2007 roku w naszym przedszkolu rodzice wraz z nauczycielami założyli Społeczny Komitet działający przy Stowarzyszeniu Pomocy Szkole „Małopolska”, którego celem jest wspieranie działalności przedszkola.Serdecznie zachęcamy wszystkich, którym zależy na dalszym rozwoju naszego przedszkola do włączenia się w akcję pozyskiwania środków finansowych na zakup nowych zabawek i pomocy dydaktycznych, a także doposażenie sal zajęć dla dzieci poprzez odpisywanie 1% podatku na rzecz stowarzyszenia. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagają naszej placówce. Wierzymy, że również w tym roku będziecie Państwo wspierać nasze przedszkole.

RODZICE I SYMPATYCY NASZEGO PRZEDSZKOLA!

Przekazywanie 1% podatku jest bardzo proste.

Wystarczy, że w zeznaniu rocznym PIT wskażecie Organizację Pożytku Publicznego, jaką jest:

Społeczny Komitet działający przy Stowarzyszeniu Pomocy Szkole „Małopolska” z dopiskiem cel szczegółowy: Przedszkole Samorządowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu. Numer KRS 0000052078