Categories Menu

Opublikowany : cze 26, 2022

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY! – TO MY!!!

Przedszkolaki z naszego przedszkola po raz kolejny wzięły udział w edukacyjnym programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

Program umożliwia utrwalenie oraz przyswojenie nowych wiadomości z zakresu ochrony środowiska, szacunku do otaczającej nas przyrody oraz zdrowego trybu życia. Zostały przeprowadzone zajęcia o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.

Wielokrotnie, korzystając ze sprzyjających warunków przedszkolaki spacerowały obserwując piękno otaczającej nas przyrody.

Dzieci dowiedziały się jak dbać o naturę, uczyły się zasad pielęgnacji roślin. Przyswoiły podstawowe informacje o warzywach i owocach.

Dzieci dowiedziały się również jak ważny jest ruch i aktywność fizyczna w życiu człowieka. Program dostarczył przedszkolakom wiele radości oraz dał możliwość dobrej zabawy i satysfakcji z osiągniętych celów.

 Dzięki realizacji tego programu nasze przedszkole otrzymało certyfikat  

,,Kubusiowi Przyjaciele Natury”.