Wiosenny ogródeczek w grupie Biedronek

Każde dziecko miało szansę posadzić swoją własną cebulkę w małej doniczce, co dało im poczucie odpowiedzialności i satysfakcji. Opowiadaliśmy sobie o tym, jak rośliny rosną, czego potrzebują do życia oraz jak ważne jest regularne podlewanie i dbanie o nie.

Maluchy były zachwycone, widząc efekty swojej pracy i nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą, jak ich roślinki zaczynają rosnąć! 🌿 To była nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja o naturze, trosce i cierpliwości.