Categories Menu

Opublikowany : lis 8, 2018

Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy pod hasłem „Polak Mały”.

06 listopada 2018 roku nasze przedszkole zorganizowało Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy pod hasłem „Polak Mały” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. W rywalizacji wzięło udział 5 zespołów: Przedszkole Samorządowe nr 2 w Libiążu, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Libiążu, Przedszkole z Zespołu Szkół w Żarkach, Przedszkole z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Gromca oraz dzieci z naszego przedszkola. Wiedzę i umiejętności oceniało jury w składzie: Magdalena Obrzud – Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu, Renata Rostecka- Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Libiążu, Magdalena Koperniak – kierownik wydziału oświaty Urzędu Miejskiego w Libiążu, Edyta Horawa – bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Libiążu oraz Małgorzata Podgórska – przedstawicielka Rady Rodziców. Podczas konkursu przedszkolaki musiały wykazać się dużą wiedzą o Polsce, odgadywały zagadki, układały puzzle na czas. Dzieci dopasowywały też herby do miast czy rozpoznawały legendy związane z naszym  krajem. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Każda drużyna otrzymała dyplomy oraz  nagrody. Triumfatorem okazały się dzieci reprezentujące Przedszkole Samorządowe nr 4 w Libiążu. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólna zabawę.