Categories Menu

Opublikowany : lis 29, 2015

Nasze przedszkole zwycięzcą w konkursie „Małopolska Szkoła z Pasją”

Samorząd Województwa Małopolskiego ogłosił czwartą już edycję projektu edukacyjnego „Małopolska Szkoła z Pasją”. Po raz pierwszy do udziału w konkursie mogły przystąpić poza szkołami, także małopolskie przedszkola. Celem Konkursu była nobilitacja i promocja małopolskich przedszkoli i szkół wyróżniających się aktywnością w obszarze innowacji edukacyjnych i alternatywnych form edukacji w działaniach na rzecz aktywizacji środowisk szkolnych oraz lokalnych, wspomagających rozwój pasji i talentów wśród dzieci i uczniów  przedszkoli oraz szkół.

Nasza placówka zgłosiła do konkursu wdrożone i prowadzone przez nas innowacje pedagogiczne: „Świat nutek zaprasza”, „Patrzę, słucham, dotykam – wielozmysłowo poznaję świat” oraz zatwierdzoną w tym roku szkolnym „Mały przyrodnik w świecie fotografii”. W dniu 5 listopada 2015 roku Kapituła Konkursowa dokonała oceny 197 zgłoszeń do Konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją” i z radością informujemy, że nasze przedszkole zwyciężyło w swojej kategorii!

To dla nas wszystkich ogromne wyróżnienie. Praca z dziećmi jest naszą pasją, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że nasze starania o ich wszechstronny rozwój, stałe wzbogacanie oferty edukacyjnej naszego przedszkola oraz ogromne zaangażowanie zostało docenione!