Categories Menu

Opublikowany : lis 29, 2015

Głosujmy na nasze przedszkole w Wielkim Konkursie Ekologicznym

Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego przedszkola do głosowania na wykonaną przez dzieci z grupy VI ekologiczną zabawkę.  Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl. Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 26 listopada 2015 r. o godzinie 12.00 i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 30 listopada 2015.  Każdego dnia jedna osoba może oddać 4 głosy.

Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie konkursowej w zakładce „Dla głosujących” oraz na stronie Buliba.pl w zakładce „Logowanie”. W głosowaniu mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu Buliba.pl.

Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie Buliba.pl lub na stronie konkursowej w zakładce “Dla głosujących”:
http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2015/
Po zarejestrowaniu się, aktywowaniu konta oraz zalogowaniu się, będzie można oddać swój głos na prace konkursowe w Galerii: Przedszkole Samorządowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu, zabawka: kasa fiskalna.

Im więcej oddanych głosów na nasze przedszkole, tym większa szansa na wygraną!