Categories Menu

Opublikowany : lis 26, 2015

Gminny Konkurs Plastyczny „Jesienny spacer po lesie”

18 listopada w naszym przedszkolu odbył się Gminny Konkurs Plastyczny pt.”Jesienny spacer po lesie”. Konkurs miał na celu rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci,  uwrażliwianie na piękno przyrody, artystyczne wyrażanie swoich przeżyć związanych ze środowiskiem przyrodniczym oraz integrację dzieci. Starszaki z libiąskich przedszkoli tworzyły kompozycje  o tematyce jesiennej z różnorodnego rodzaju materiałów plastycznych. W jury konkursowym zasiadali: pan Karol Mroziewski – fotografik, Pani Barbara Zuba – nauczyciel plastyki oraz pani Iwona Dombek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. I choć wszystkie dzieci wykazały się dużą wrażliwością plastyczną i stworzyły piękne prace,  komisja konkursowa wybrała prace dzieci, które zostały nagrodzone oraz wyróżnione. I miejsce zdobyła Nadia Szostek z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gromcu, II miejsce – Blanka Łabuzek z Przedszkola Samorządowego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu, III miejsce – Jakub Bijas z Przedszkola Samorządowego nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu. Wyróżnienia otrzymały: Lena Rusnarczyk oraz Maria Świstak z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Libiążu. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 25 października w naszym przedszkolu i była połączona z „Andrzejkowym wieczorkiem czarów i magii”. Były tradycyjne wróżby, lanie wosku oraz tańce. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.