Categories Menu

Opublikowany : lis 21, 2014

Nasze przedszkolaki na festiwalu „Bliżej siebie”

W tym roku już po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Powiatowym Festiwalu Twórczości Integracyjnej „Bliżej siebie” w Trzebini. Tegorocznym motywem przewodnim była muzyka rozrywkowa lat dziewięćdziesiątych. Przedszkolaki z grupy V przygotowały specjalnie na tę okoliczność występ pt. „Strażacki mix”. Ich wystąpienie zostało bardzo ciepło przyjęte oraz nagrodzone gromkimi oklaskami. Ideą festiwalu jest krzewienie integracji, wymiana doświadczeń, ale także wzajemne poznawanie się oraz wspólne spędzanie czasu. Przedszkolaki poza tym, że wspaniale się zaprezentowały, to przede wszystkim miały okazję poznać nowych kolegów i koleżanki z innych placówek oraz ciekawie i sympatycznie spędzić czas!