Categories Menu

Opublikowany : cze 11, 2013

Dzień Rodziny

Tegoroczne obchody Dnia Rodziny miały szczególny charakter. Cała społeczność naszego przedszkola – a więc dzieci wraz z rodzicami oraz wszyscy pracownicy z panią dyrektor – spotkała się w Libiąskim Centrum Kultury. Dla dzieci była to okazja do wystąpienia w blasku reflektorów na prawdziwej, wielkiej scenie, natomiast rodzice mogli zobaczyć występy wszystkich grup. Tematem przewodnim części artystycznej była wiosna. Było kolorowo, radośnie, ale także uroczyście. Wszystkie grupy zaprezentowały ciekawe programy artystyczne, nie zabrakło także życzeń dedykowanych rodzicom. Wspólne spotkanie było również okazją do wręczenia przez panią dyrektor podziękowań dla Przyjaciół Przedszkola – osób i instytucji, które w szczególny sposób wspierają nasze przedszkole w codziennej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Zwieńczeniem uroczystości było oglądanie galerii prac plastycznych dzieci z naszego przedszkola. To było wyjątkowe popołudnie, które na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci!